31 Mayıs 2016

Teknosa Birden Çok Fiyat!

Yaklaşık 3 ay önce Bursa zafer Plaza AVM'deki şubeden telefon kılıfı beğendim aldım kasaya gittiğimizdeyse farklı bir fiyat çıkardılar yaklaşık 10/15 TL fark vardı itiraz ettiğimizde ise kasiyer öyle bir şey olmayacağını söyledi beraber rafa gittiğimizde kendileri fiyatı görünce bir yanlışlık olmuş eski fiyat kalmış diyip eski fiyatı çıkardılar ürünü almadan çıktım kusura bakmayın demeye bile tenezzül etmediler.

29 Mayıs'ta gene zafer plaza şubenize tekrar alıverişe gittik Sinbo küçük ekmek kızartıcı alacaktık ki önünde 27 TL ürünün arkasında 36 TL ve üstünde de 55 TL yazıyor saçmalık bir üründe 3 fiyat 5 dk satış temsilcisi bekledik çünkü dedikodu yapmaktan reyonlarda toplaşıp muhabbet etmekten müşteriyle ilgilenmiyorlar seslendik en sonunda bir bayan geldi ve 55 TL olduğunu söyledi diğer fiyat eskiden kalmış dedi. Kesinlikle bir daha Teknosa'dan ürün almıyorum çevreme de önermiyorum.

Burcu 82 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön