17 Ekim 2016

Teknosa Bir Ürün Alırken Önerdiğiniz Diğer Ürünü Almak Zorunda Değiliz!

15/10/2016 tarihinde Antalya Özdilek AVM'deki mağazanızdan telefon almak istedim. Satış danışmanınız 3799 TL olan telefonla birlikte 440 TL‘lik kasko paketini almadığım takdirde tarafıma telefon satışının yapılamayacağını belirtti. Bende bunu almak zorunda olmadığımı belirtmeme rağmen hiçbir şekilde 440 TL'yi ödemeden alamazsınız dedi. Sonra mağaza yetkililerine sesimi yükseltince 440 TL'yi ödemeden de alabilirsiniz oldu ama iş işten geçti ürünü almadım. Teknosa olarak kurum kimliğiniz ve kurumsallığınız bu mudur? Personele vermiş olduğunuz hedef baskıları yüzünden satış yapamıyorsunuz, Sabancı ailesinin bir iştirak firmasına bu yakışıyor mu? Siz parakende bir mağazasınız ve müşterileriniz istediği ürünü almakta serbest, ürünlerin yanında ne alacağımıza biz karar verebiliriz siz değil.

Hüseyin 141 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin25 Ekim 2016

    Teknosa hangi sorunu işleme almışta çözmüş çok merak ediyorum. Müşteri hizmetlerine yaptığım şikayet için aradılar ve özür dilediler. Bu kadar mı müşteriye verdiğiniz deger, sizin gibi firmalar yavaş yavaş yok olmaya mahkumsunuz, zaten şube kapatmaya basladınız, müşterileriniz yoksa sizde yoksunuz. Teknosa'dan alışveriş yapacak olan kişiler bu fıtmayla ilgili şikayetleri okusunlar ve bir daha düşünsünler. Resmen telefonla birlikte 440 TL'lik işe yaramaz kasko paketlerini zorla satmaya calıstılar, sizi Apple'da şikayet ettim, siz onların ürünlerini satmaya layık degılsınız.

  • Teknosa Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön