15 Nisan 2013

Teknosa Bilgide Yetersizlik!

7 nisan 2013 tarihinde Kahramanmaraş teknosadan aldığım asus marka ultrabook windows8 işletim sistemi bulunmakta kullanacağım programa bağlanamadığım için 5 kezde mağazaya giderek destek istedim aksi takdirde işime yaramayacağını ve iade etmek istediğimi söyledim teknikten iyi anladığını bilen ve yardımcı olacağını belirten yöneticisi de yarın gelin yardımcı olalım yoksa iade alırız diye de 4 gündür beni oyalıyor.

Mağazayı arayıp sorduğumda da şehir dışında diyorlar. farklı bilgisayarcılarada gidip kontrol ettirdiğimde ise windows8 işletim sistemi ile alakalı bir şey olduğunu sadece 5sn lik iş olduğunu gördü. Bilinçsiz çalışanları ve sattığı ürünü bilmeyen elemanlarından ve yöneticisinden şikayetçiyim.

Saniye 38 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön