Teknosa Benim İçin Bitmiştir!

Bertan S. |

Ocak ayında aldığım Asus 5 telefon kusurlu çıktı. Servise gönderdiğimde sorun sizden kaynaklı dediler. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum beni haklı buldular ve yenisiyle değişimi kararı üzerine 2 ay geçti ancak oyalama taktikleriyle sınıra geldim. Bugün haciz işlemlerini başlatacağım. Asus firması kadar kurumsallıkdan uzak müşteri memnuniyetini geçtim müşteriye killik derecesinde hareket eden firmaya ayak uyduran Teknosa'yı da kınıyorum. Defalarca Teknosa'ya yaptığım şikayetlerimin cevabı olarak Asus un uygulayacağını belirttiler ancak benim muhatabım Teknosa hakem heyeti kararı Teknosa, çözüm sunamayan Teknosa üst yönetim yetkililerini kınıyorum. Teknosa benim için bitmiştir artık

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bertan S.
  31 Mayıs
  18:59

  Sadece verdikleri otomatik cevapla konu bitti. Aylardır telefonumu alamıyorum yetkililerin vurdum duymazlıfgı lanet okutacak duruma soktular bundan böyle ben değil icra takibi uğraşacak sizinle. Bu konuyu genel müdürlüğüne kadar götürücem.

 • Bertan S.
  22 Mayıs
  13:52

  Muşterilerimizin memnuniyetine verilen önem diye başlamışsınız ama hiç gerçekçiliği olmadığını daha iyi anladım. Temelde sadece kendi içinizdeki beni bağlamayan prosüdürün arkasına sığınıyorsunuz. Çözüm sürecini hızlandırmak ya da Asus firmasını arayıp çözüme odaklanmak yok sadece üzerinizden yükü atmak var. Bu mudur sizin hizmet anlayışınız. Ne yapmanız gerektiğini bizler mi öğretelim ya da notlıyalım. Bu anlayışla bir müşteri kaybettiniz emin olun.

 • 22 Mayıs
  13:01

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com