Teknosa Beni Yanılttı.

Cengiz S. |

Teknosa internet outlet sayfasından satın aldığım ürün Samsung ht-e3550 3d blu-ray ev sinema sistemi. Bana gelen ürün içeriği ise Samsung ht-e355 DVD Ev Sinema Sistemi. Ancak ürün Samsung ht-e3550 3d blu-ray ev sinema sistemi kutusuyla bana gönderilmiş. Yani kutu doğru içerik yanlış. Şaka gibi.

Bana gelen ürün ile satın aldığım ürün görsel olarak aynı. Muhtemelen Teknosa beni kandırabileceğini düşündü. Ürünü geri gönderdim ve değişim yapılmasını istedim. Kısaca sizden satın aldığım ürünü gönderin diye de belirttim. Defalarca arayıp durumu izah etmeme rağmen bugün para iadesi yapıldığını öğrendim. Teknosa'nın bu yaptığı yanıltmacadır. Satın aldığım ürünün tarafıma gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Online İade/Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz S.
  01 Eylül
  12:54

  Şikayetle ilgili Teknosa tarafından çözüm bulunmadı. Koskoca Teknosa beni kandırdı.
  Daha söylenecek bir şey yok.

 • Cengiz S.
  26 Ocak
  15:34

  Çözüm nanıma hiçbir şey yok. Artık hakkımı bimer ve tüketici hakem heyetinde arayacağım. Teknosadan alışveriş yapacaklar 1 kez daha düşünsünler.

 • 14 Ocak
  16:35

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com