Teknosa Aynı Sorundan 4. Kez Serviste!

Eren G. |

Teknosa' dan bir daha alışveriş yapmayacağım. Teknosa' dan 09/09/2012 tarihinde almış olduğum Samsung marka laptop ekranının sol menteşesi gevşeme nedeni ile daha laptopu alalı 1 yıl olmadan 4'üncü kez aynı sorun yüzünden servise gitti ve hala yapılamıyor. Ben tekno garantideki arkadaşlara ürünü değiştirmek istiyorum dediğimde, buna servisteki arkadaşlar karar veriyor diyor.

Şuan 4'üncü kez serviste ürünüm aynı sorun yüzünden ve ben ürünümü yapacaklarına da değiştireceklerine de inanmıyorum ve servis isterse değişecekmiş. İstemezse tüketici mahkemesine başvurmam gerekiyormuş. Arkadaş biz Teknosa' dan ürün alırken parayı mahkemeye mi verdik, Teknosa' ya mı.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren G.
  29 Ağustos
  17:15

  hiç bir çözüm üretmediler servistediki ürünmdeki sorunun benden kaynaklı oldugunu musteri memnuniyeti adına yaptıklarını söylediler ürünü aldım değişen birşey yok artık teknosadan hiç bir şey istemiyorum bu yazıları okuyanlara uyarım sakın almayın teknosadan hç bir şey pişman olursunuz

 • 02 Temmuz
  14:14

  Sn. Yetkili ;

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com