06 Mart 2014

Teknosa Ayıplı Ürünün Para İadesini Yapmıyor!

Teknosa.com üzerinden 23.01.2014 tarihinde iPhone 5S aldım. Ürün bir ay olmadan arızalandı. Ürünün Doa kapsamında değişimi talep ettim. Servise gönderilen ürünün arızasının kullanıcı hatası olmadığı belirlendi. Fakat Teknosa talep ettiğim para iadesini yapmıyor. Ayrıca tecrübesiz müşteri hizmetleri de ayrı bir sorun. Bir soruya her asistan farklı cevap veriyor. Elimde tüm belgeler mevcuttur ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

Mevlüt 144 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt06 Mart 2014

    4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'a aykırı durum bulunmadıgından Doa kapsamında değiştirilmesi gerektiğini fakat Apple firmasının değişimi kabul etmediğini belirten Teknosa sattığı ürünün arkasında durmadı. Bana mahkeme yolunu önerdiler. Ürünün hatası belli fakat işi zorlaştırıyorlar.

  • Teknosa Temsilcisi06 Mart 2014

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön