Teknosa Ayıplı Ürünün Para İadesini Yapmıyor!

Mevlüt Ö. |

Teknosa.com üzerinden 23.01.2014 tarihinde iPhone 5S aldım. Ürün bir ay olmadan arızalandı. Ürünün Doa kapsamında değişimi talep ettim. Servise gönderilen ürünün arızasının kullanıcı hatası olmadığı belirlendi. Fakat Teknosa talep ettiğim para iadesini yapmıyor. Ayrıca tecrübesiz müşteri hizmetleri de ayrı bir sorun. Bir soruya her asistan farklı cevap veriyor. Elimde tüm belgeler mevcuttur ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün Online İade/Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mevlüt Ö.
  06 Mart
  20:36

  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'a aykırı durum bulunmadıgından Doa kapsamında değiştirilmesi gerektiğini fakat Apple firmasının değişimi kabul etmediğini belirten Teknosa sattığı ürünün arkasında durmadı. Bana mahkeme yolunu önerdiler. Ürünün hatası belli fakat işi zorlaştırıyorlar.

 • 06 Mart
  14:09

  Sayın Yetkili,  Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır.  Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz.  Saygılarımızla,

  TeknoAsist Merkezi  İletisim Bilgileri :

  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com