23 Mart 2013

Teknosa Ayıplı Ürünü Kabul Etmiyor!

Aldığım router arızalı çıktı. İade ya da değişim talebiyle Teknosa şubesine geri götürdüm; durumu tüm nezaketimle açıklamama rağmen kabaca muamele gördüm. Ürünün arızalı olduğunu anlamak için uzman olmaya gerek yok -çünkü fonksiyon ışıklarından yalnızca biri; ''power'' ikazı yanıyor, modem ara yüzüne ulaşılamıyor- Ambalajı açmaya bile tenezzül etmeden servise göndereceklerini söylediler.

Gerekçe olarak şunu belirttiler: '' Abey gusura bağma modemleri değiştiremiyuruz. '' Ayaküstü azarlanmak da cabası. . . Kendimi devlet dairesinde gibi hissettim. Müşteri hizmetlerini arıyorum verdikleri cevap: '' Anlıyorum, yardımcı olabileceğim başka bir şey var mı? '' 89 TL ödedim güme gitti.

Ali 71 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön