14 Ekim 2016

Teknosa Ayıplı Ürünü Değiştirmiyor...

2 gün önce almış olduğum HP mouseun sol düğmesi bazen çalışmıyor ya da çok sert basınca çalışıyor. Ürünü götürdüm kanuni haklarım olduğunu arızalı ürünü direkt alıp değiştirmeleri gerektiğini söyledim. Ama Teknosa'da gördüğüm muameleye bakarsak T.C kanunlarının bir işlerliği yok. Servise gönderebileceklerini söylediler benim mouse olan acil ihtiyacımı gözardı ettiler kanunu hiçe saydılar. Şikayetçiyim. Bir de Teknosa'daki güvenlik görevlisinin çocuğumun elindekini görmek ve olduğunu sormak istemesi tuzu biberi oldu. Potansiyel hırsızmışım gibi davrandı. Ne kadar çirkin ve küçük düşürücü bir hareket.

Bekir 81 Okunma

Cevaplar

  • Bekir25 Ekim 2016

    Ve 12. Güne girdik. Teknosa nın hızlı sorun çözme kapasitesini sizlere sunuyorum. Ne ölüsü ne de dirisi, mouse 12 gündür ortada yok. Alana kadar Teknosa. Aldıktan sonra yok oldu Teknosa. allah'tan yüksek meblalı bir ürün almamışım.

  • Bekir19 Ekim 2016

    Mouse Teknosa tarafından servise yönlendirildi. 7 günlük yasal cayma hakkım hala Teknosa tarafından reddedildi. Tüketici heyetine gerekli beyanları verelim bakalım. Teknosa mı güçlü Hukuk mu?

  • Teknosa Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön