Teknosa Ayıplı Ürün Sattı.

Akın D. |

Uzun süredir Blackberry kullanıcısıyım ancak böyle bir hata görmedim. 27.10.2013 tarihinde Teknosa'dan aldığım Blackberry Z10 akıllı telefon 30-40 gün sonra kendiliğinden kapanmaya başladı. Pil seviyesi %20 altına düşünce kapanıp tekrar açılmıyordu. K.V.K. teknik servise 4 defa gönderdim. 2. de pili değiştirip yazılım güncelleyip yolladılar ama aynı sorun devam etti.

Yani K.V.K. teknik servis bu sorunun yazılımdan kaynaklandığını saptayamadı. Telefonun sorunu giderek artmaya başladı ( arayanı bildirmeme, çekilen fotoğrafları görüntüleyememe) sonuçta Z10 bir hayal kırıklığı oldu. Şimdi tüketici sorunları hakem heyetine başvuru yaptım. Alışverişin feshedilmesini ve ücret iadesini istedim.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın D.
  12 Mayıs
  13:04

  En son teknik servis anakartı değiştirip yolladı ancak telefon kendi çektiği videoyu oynatmıyor, kapanınca açılması 20 dk sürüyor, görüşme esnasında ahizeden rahatsız edici sesler geliyor ve teknosa bu ürünü değiştirmiyor

 • 22 Nisan
  12:02

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com