10 Eylül 2013

Teknosa Arızalı Ürünün Değişimini Yapmıyor!

07.09.2013 Nata Vega Avm'de bulunan Teknosa mağazasından pil seti aldım. Evde denediğimde şarj ışıklarından bir tanesinin yanmadığını gördüm. 10.09.2013 günü mağazaya giderek ürünün değişimi telep ettim. Mağazada görevli S**** B. hanım talep etmem halinde ürünün firmaya gönderilerek arızası varsa tamir edilebileceğini, ürün değişiminin söz konusunu olmadığını söyledi.

Ben de bu öneriyi reddettim. Daha ambalajından yeni çıkmış bir elektrikli ürünü neden tamir ettirmek zorunda kalayım ki? Tüketici haklarına müracaat edeceğimi söyleyerek ayrıldım. Teknosa gibi bir mağzadan bunu beklemiyordum doğrusu son karar tüketici hakem heyetinin.

Furkan 49 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön