Teknosa Arızalı Ürünü İade Almıyor.

Mustafa Kamil U. |

Teknosa'dan 23.06.2014 tarihinde aldığım samsung s4 marka cep telefonumu aldığım günden bugüne kadar toplam 20 gün kullanmadım. Toplamda 4 defa servise gitti. En sonunda tüketici mahkemesine verdim. Mahkeme para iadesine karar verdi ama para iademi yapmıyorlar. Karar 10.03.2014 tarihinde verildi.

Bu tarihten beri beni oyalıyorlar. Ben bu ürünü Teknosa'dan aldım doğal olarak Teknosa'da isteyeceğim. Karşı firmayla ilgilenmesi gereken Teknosa ayrıca mahkeme kararı olduğu halde zaman aşımına uğratmaya çalışıyorlar. Bu tarihe kadar ki mağduriyetimle birlikte ödemesini istiyorum. Müşterilerinizi bu konuda çok yoruyorsunuz. Böyle müşteri ilişkisi olur mu?

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Kamil U.
  10 Mayıs
  20:47

  ulaştınız çok güzel ama telefonda bir ben biliyorum birde siz söylediklerinizi birde burdan yazında düm dünya bilsin nasıl çözüm üretiyorsunuz....

 • Mustafa Kamil U.
  10 Mayıs
  20:44

  teknosadan ürün alırken burası teknosa bilmem kaç tane şubemiz var kurumsal bir firma sorun olduğunuzda yardımcı olunur dendi. ama malesef yanlış bilgi sorunlarla hiç yardımcı olunmuyor. değil ben düşmanım bile teknosadan bir şey alacak olsa aldırtmamak için elimden geleni yaparım.

 • 07 Mayıs
  18:18

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com