Teknosa Arızalı Ürünü Değişim Yapmıyor!

Can Y. |

Teknosa'dan 2 yıl garanti kapsamında aldığım kulaklığın arıza yapması sonucu ambalajı ve fişi ile aldığım Teknosa bayisine götürdüm. Eğer dışarıdan bir kopma yok ise teknik servise gönderip değişim yapacaklarını söylediler. 65540** ürün takip no.su ile ürün teknik servise gönderildi.

Aradan 20 gün geçmesine rağmen bilgilendirilmedim, en sonunda ben aradım. Teknosa, İstanbul'dan basit bir teknik servis ile anlaşmış ve bana teknik servisin söylediği şey soketinde bir sorun olduğu ve 15 TL karşılığında tamir edilebileceği idi. Bu ürünün soketi nasıl tamir olacak?
Ürünün kesip, yapıştırıp bana mı verecekler? Tek dertleri, anlaşmış oldukları teknik servisle birlikte ürünün yenisini vermemek. Ayrıca Teknosa firma yetkilileri ve çalışanları şikayetler konusunda çok rahat ve ciddiyetsizler.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Y.
  14 Mart
  17:57

  Sırf şikayetim burada yer aldığı için geri dönüş yapılıyor. Ne teknik anlamda anlaşılır bir bilgi verebiliyorlar ne de yardımcı olmak istiyorlar. Allah aşkına garanti kapsamında bile değişim yapmıyoruz kullanıcı hatası deyip işin içinde çıkıyoruz deyin de milleti uğraştırmayın.

 • 14 Mart
  17:38

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com