Teknosa Arızalı Üründe Sorun Yaratması!

Furkan Batuğhan K. |

Teknosa'dan aldığım kablosuz mouse doğaldır bir süre sonra bozuldu. Mağazaya faturası ile getirdim. Garanti belgesinide istediler. Bende mouse size hediyem olsun dedim, çıktım. Arkamdan telefon ettiler. Garanti belgesizde hallettik diye mouse başlarına bela olunca gelin bir imza atın dedi. Bende kabul etmiyorum bana bu mouse garanti belgesi olmadan garantiye gönderemeyiz diye yazılı belge talep ettim.

Önce öyle bir uygulamamız yok dediler. Sonra genel merkezden aradılar. Aynı talebi onlarada ilettim onlarda talebimi yazılı dilekçe ile bildirin ve fakslayın dedi yazdım. Faksladım o günden beri ne mouse'dan ne Teknosa'dan ses yok. Ey Teknosa adınıza layık olun ya mouse mi verin yada talep ettiğim yazıyı.

Etiketler :

Garanti Belgesi Personel Davranışı Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan Batuğhan K.
  26 Temmuz
  17:27

  ya bana bilgilendirme falan yapılmadı
  sadece faks hangi tarihte çektiğim soruldu
  ben fakstan sonrada mailde attım falan demeye kalktım sizi bilgilendireceğiz dediler
  şimdide buraya müşteri bilgilendirildi diye cevap vermişler
  tüm konuşmalar kayıt altında sesli kaydı dinletsinler
  ben tüm mal varlığımı teknosaya bağışlayım

 • 26 Temmuz
  16:36

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

 • Furkan Batuğhan K.
  26 Temmuz
  11:11

  verdiğimiz notlar duygularımızdır
  benden kendisi doldurmadığı bir garanti belgesi olmazsa asla işlem yapamayız deyip sonra arızalı ürünü kendilerine hediye edince tamam işinizi halledeceğiz diye arkamdan telefon açan kurum daha sonra konuşarak söylediklerini aynı şeyleri yazarak verin dediğimde yazılı başvurmanız gerekir diyip yazılı başvurup verdikleri numaraya başvurumu yaptığımdada ölü taklidi yapan bir ucubeye kurum demek nedemek onu anlamış değilim