Teknosa Arızalı Ürün Satışı Yaptı!

Volkan F. |

25.04.2015'de Teknosa Viaport Şubesi Acer Marka notebook aldım. Ek olarak ürünün sigorta bedelini ödedim. Eve geldiğimde ürün bir kez çalıştı ve bir daha da açılmadı. Bunun üzerine, Acer servisi ile temas kurdum. Acer servisi yeni ürünlerin bu tarz problemleri durumunda değişime gitmeleri ve ürünü aldığım mağazaya başvurmam gerektiğini söyledi. Ürünü Teknosa Viaport şubesine götürdüm.

İlgili şube ısrarla ürünü Acer servisine gönderdi ve değişimi kabul etmedi. Uzun bekleme süresi sonrasında ürün servisten geldi ve not olarak ürünün değişmesi gerektiği yazılıyordu. Değişim talebim konusunda firma yetkilisi bizde sorunlar mahkeme ile çözülür demektedir ve ne sattığım beni ilgilendirmez diyor.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan F.
  20 Haziran
  18:09

  Bugün ilgili mağaza yetkilisi tarafından arandım. Ürünün değişmesi gerektiğini kabul ettiler. Ancak faturası şirketimin adına kesilmiş olduğundan dolayı değiştirmeyeceklerini ve bozuk ürünü satma konusunda ısrarlı olacaklarını belirttiler. İlgili ses kayıtları elimde mevcuttur. Kısa sürede sorunu çözmezlerse, adli süreci başlatacağım.

 • 06 Haziran
  09:31

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com