07 Eylül 2013

Teknosa Arızalı Ürün!

25.08.2013 tarihinde 1799 TL'ye LG bulaşık makinesi satın aldım. Servis makineyi 28.08.2013 tarihinde kurdu. Makine bulaşıkları yıkamadığı için yeniden servis çağırdım. Servis 30.08.2013 tarihinde cihazın bulaşıkları yıkamadığı yönünde rapor tuttu.

Teknosa'ya servisin değişim raporunu vermeme rağmen, LG genel merkezi tarafından da değişim raporunun onaylanması gerektiği, aksi takdirde değişim yapılamayacağı ifade ediliyor. LG genel merkezi tarafından makinenin su sertliği nedeniyle bulaşıkları lekeli bıraktığı, yapılacak bir şey olmadığı ifade ediliyor.

Makineden yıkanıp çıkan bardaklar sanki ayran içip bırakmışsın gibi lekeli çıkıyor. 1799 TL para verip makine aldık halen bulaşık yıkamak nasip olmadı. Yetkili servis makinenin arızalı olduğu, değişim yapılması gerektiği yönünde rapor düzenlenmesine rağmen sonuç alamadım. Yetkililerden çözüm bekliyorum. Aksi takdirde konuyu servis değişim raporlarıyla birlikte ücret iadesi talebiyle Tüketici Hakem Heyetine taşıyacağım.

Ahmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön