16 Ağustos 2013

Teknosa Arızalı Ürün!

13 Haziran 2013 tarihine Teknosa Profilo'dan 46PFL3807K TV aldım. Yetkili servisini kurulum ve garanti başlatması için 15.06.2013 çağırdık. Ürünü kurmaya gelen servis uydu bağlantısı henüz olmadığı için ürünün görüntüsünü kontrol etmedi. Paketinden çıkardı ve garantiyi başlattı. Bizim ürünü uyduya bağlamamız ve üründe bir problem olduğunu fark etmemiz biraz zaman aldı.

Çünkü problem hemen fark edilmiyor sadece ekran tamamen beyazken Philips yazısının üzerinde üçgen şeklinde bir karartı olduğunu fark ediyorsunuz. Teknosa bizi servise yönlendirdi. Ancak Philips 30 günlük süreyi geçtiğimiz için iade almıyor. Yeni alınmış bize ayıplı satılan ürünün iadesini ne Philips ne Teknosa kabul ediyor.

Sema 259 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön