Teknosa Arızalı Telefon!

Efe B. |

Almış olduğum Sony Xperia Z2 akıllı telefonu su geçirmez özelliği olduğu için suda denemek istedik fakat suya girdikten 15 dk sonra telefonun ekranı kaymaya başladı. Hoparlör ve kulaklık çıkışından su geldiğini gördük. Garanti kapsamında olduğu için Teknosa'ya götürdüm. 15 iş günü sonucunda kullanıcı hatası diyerek garanti dışı olduğu bilgisini aldık. 700 TL masraf çıkardılar. Su geçirmez özelliği sertifikalarla kanıtlanmış bu telefon suyu gördüğü ilk anda bozulduğu için kullanıcıyı nasıl hatalı görüyorsunuz? Teknosa bu tavır ile tüm güvenilirliğini sarsmış olup kalitesini düşürmüştür. Bir daha kapısından gireceğimi düşünmüyorum ve yakınlarıma da yapılan bu haksızlığı anlatacağım.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe B.
  03 Ekim
  07:55

  Almış olduğum Sony Eurasia Xperia z2 akıllı telefonu su geçirmez özelliği olduğu için suda denemek istedik fakat suya girdikten 15 dk sonra telefonun ekranı kaymaya başladı. Hoparlör ve kulaklık çıkışından su geldiğini gördük. Garanti kapsamında olduğu için Teknosa'ya götürdüm. 15 iş günü sonucunda kullanıcı hatası diyerek garanti dışı olduğu bilgisini aldık. 700 TL masraf çıkardılar. Tüketiciden para almak için yapılan bu oyunlar firmanıza yakışmamış güvenilirliğini sarsmıştır. Bundan sonra ne alışveriş yaparım ne de yakınlarıma yaptırırım. Böyle rezil bir şey başka bir firmada asla görmedim.

 • 11 Eylül
  09:26

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com