24 Haziran 2016

Teknosa Arızalı Bilgisayar İçin Hiçbir Şey Yapmıyor!

Teknosa'dan 27/5/2016 tarihinde aldığım Macbook Air bilgisayar, yetkili servisin "arızalıdır" raporu olmasına rağmen iade hakkımı kullanamadım. Personelin ve müşteri hizmetlerinin işi sürekli yokuşa sürerek insanları bezdirme psikolojisini Teknosa çok güzel uyguluyor.

Teknogaranti servisi de tamamen yanıltmadan başka bir şey değil. Personelin müşteriye nasıl yardımcı olunmamasıyla ilgili eğitim veriliyor sanırım. Mantıksız cevaplar işi yokuşa sürmeler. Satış sonrası hizmet sıfır. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok.

Yetkili servis tarafından arıza raporunu bile takmıyorlar. Okuduğum şikayetlere bakılırsa bu Teknosa için çok normal bir şey. Hakkınızı sadece yasal yollardan arayabiliyorsunuz ki bu sonuçlar bile Teknosa'yı bağlamıyor.

Fatih 265 Okunma

Cevaplar

 • Fatih13 Temmuz 2016

  Teknosa iletişim için güvercin kullanıyor sanırım. Ne zaman müşteri hizmetlerini arasam durumunuz incelenmektedir. Firmayla iletişim kurulmaya çalışılmaktadır. Durumun aciliyetini bildiriyoruz gibi ezberlediğim cümleler kuruyorlar. Müşteri hizmetleri müşteri, memnuniyeti sıfır. Gördüm ki Teknosa adı var kendi yok bir firma. 5. ayda aldığım ve aldığım gün arızalı olduğu belli olan ürün için 7. ay oldu hala mağduriyet giderme adına hiçbir şey yok.

 • Fatih30 Haziran 2016

  Hala bir işlem yapılmadı. Sizi Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. Böyle bir firma görmedim.

 • Fatih25 Haziran 2016

  Ne ilgisi ne değerlendirilmesinden bahsediyorsunuz. Aramadığım yeriniz kalmadı. Merdiven altı firmalar bile sizden daha çok iş çözücü. Siz hala bana incelenmek üzere işleme alınmıştır diyorsunuz. Ben 1 aydır sizin saçma işlemlerinizle uğraşıyorum. Sizi mahkemeye vereceğim ve sonucunu her yerde paylaşacağım. Dolandırıcısınız siz!

 • Teknosa Temsilcisi24 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön