24 Haziran 2013

Teknosa Arızalanan Ürünün Yenilenmesi!

1 yıl garantisi bulunan İphone 3gs telefonumu şarj olmaması sebebiyle 06.06 ve 19.06 tarihlerinde servise gönderdim. Bana cihazımın yenileneceği söylendi ve mağazaya gitmeden çağrı merkezini arayarak üzerine farkını ödeyerek farklı bir telefon alıp alamayacağımı sorduğumda bana mağazanın insiyatifinde olduğu bilgisi verildi.

Şubeye gittiğimde bana böyle bir uygulamalarının olmadığını söylediler. Bana teslim edilen ürün kutusuz yeni olduğu müşteri tarafından kesinlikle anlaşılmıyor. Mağaza müdürüne neden kutusuz olduğunu sorduğumda bazen kutulu bazen tek cihaz geldiğini kutulu gelseydi değişim olabileceğini söyledi. Hizmetinden hiçbir şekilde memnun kalmadım. Bir daha uğramayacağım bir yer.

Ebru 57 Okunma

Cevaplar

  • Ebru25 Haziran 2013

    Şikayetimle ilgili bugün teknosa tarafından arandım fakat yaptığım görüşme memnuniyetsizliğimi artırdı. Arayan kişinin şikayetimi dahi okumadan aramış olması lakayıt bir durum. Bana bundan sonraki alışverişlerimde teknosada bu şekilde bir sorunla karşılaşmayacağım söylendi fakat an itibariyle zaten alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Yaptığım görüşmede şikayetimle ilgili hiçbir sonuç alamadım.

  • Teknosa Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön