06 Ocak 2016

Teknosa Alışveriş Sonrası Kazanılan Hediye Çekini Vermiyor.

29 /12/2015 te Sip. No:2231056303 TV satın alırken kampanya gereği KDV tutarı kadar 125 TL hediye çeki kazanacağım belirtilmişti. Ben ürünü satın alırken tam satış anında hediye çeki diye ekranıma 25 TL indirim kodu yansıdı. ben bunun yılbaşı sürprizi olduğunu düşünerek hediye çekini kullandım. Hediye çekim yüklenmediği için firmayı aradığımda benim 25 TL hediye çekini kullandığım için bana çek yüklenmeyeceği söylendi. Bu firmanın kuralıymış benim 125 TL çekim iptal olsun diye haksızlık mahiyetinde bu çeki kullanmamı sağladılar. Benim sözleşmemim hiçbir yerinde bu ayrıntı yok. En kötü ihtimal bu 25 TL tutar düşülerek kalan tutarın bana verilmesi mağduriyetimin giderilmesi gerekmektedir.

Bülent 99 Okunma

Cevaplar

  • Bülent12 Ocak 2016

    900 TL tutarl ı125 TL hediye çekli alışveriş esnasında ekrana yeni bir 25 TL'lik hediye çeki kodu gönderiyorlar, bunu kullanmanızı sağlıyorlar. Sonrasında bizim şartlarımız arasında var hediye çeki kullanılan alışverişte hediye çeki verilmiyor bahanesine sığınıyorlar. Bilerek yapılan tezgah. 900 TL alışverişte 25 TL puan verip kazanılacak 125 TL puanı kullanılamaz hale getiriyorlar. Çok güzel tezgah bir daha asla uğramayacağım bundan önce de bir çok hatalı işlem yaptılar ama burada düpedüz kötü niyet var bedava verseler asla ürün satın almayacağım bir kuruluş. Milyon dolar reklam parası verin müşteri kazanmak için müşteriyi hakettiği puanı vermeyerek kaybedin, çok başarılısınız.

  • Teknosa Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön