15 Temmuz 2016

Teknosa Alışveriş İşkenceye Döndü!

Kabusa dönen bir alışveriş macerası hatta iki. Birinciyle başlayalım. 23/06/2016 tarihinde GoproHero 4 ürün satın aldım ürün yanında LCD ekran hediyeli idi. Kargom geldi açtığımda içinde LCD ekranım yoktu. Bunun için hemen çağrı merkezlerini aradım. Geri dönüş yapılacak denildi ve hemen de dönüldü sorun halledilecekti fakat sonra bir süre aranmadım sabredemeyip tekrar aradım. Ürününüz Balçova Teknosa'dan gönderilecek denildi. Sonrasında kargo numarasını paylaşacağız dendi. Sonrasın da tüm aramalarıma rağmen ben Gaziemir'deyim ürün 15 km öteden halen elime gelmedi. Bir de 14/07/2016 tarihinde Teknosa beni arıyor ürünü 23/06 tarihinde teslim almışsınız diyor. Adama beyefendi olayı öğrenin tekrar arayın deyip kapattım. İkinci olay da uzun onu ayrı bir şikayet olarak yazacağım buraya sığmayacak. Yetkililerden LCD ekranımı bana ulaştırmasını talep ediyorum.

Çağlar 118 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar 22 Temmuz 2016

    Bu firma bizimle ilgilenmek bir yana sanki dalga geçercesine bizi arammaya ısrar ediyor. Bu ne ilgisizliktir. Kaç gün oldu hala aramıyorlar.

  • Teknosa Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön