Teknosa Aldığım Ürünü Göndermiyor!

Osman D. |

24-12-2013 saat 15:44 ödeme bilgileri faturası elimde olan havale yapmama rağmen dün ve bugün itibariyle havale ücretini ödemem rağmen kargo teslimatı yapılacak diye beklerken bilgi@teknosa.com 2 gündür almış olduğum mail ile zorda kaldım. Resimde mail mevcuttur. 48 saate çözülür diye bilgilendirildim fakat hala mail alarak ödeme yapmam isteniyor.

Lütfen olayın çözülmesini ve tarafıma kargonun ulaştırılmasını sizlerden önemle rica ederim. Sizleri ekli olan resimdeki fatura bilgileriyle aydınlatmaya çalışıyorum faturanın mevcut olduğu resim.

Etiketler :

Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  15:26

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • Osman D.
  27 Aralık
  11:23

  tüm bilgilendirmeleri yapmama defalarca mail ve müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlatmama rağmen 27-12-2013 tarih sabahleyin cep telefonuma ve mail adresime hala ödemeyi yapmanızı bekliyoruz şiparişiniz değilse iptal edilecek mesajı almaktayım bumu hizmet ?