19 Şubat 2013

Teknosa Aldığım Ürün Hasarlı Çıktı!

22.09.2012 tarihinde Denizli Forum Çamlık Teknosa bayisinden samsung galaxy ace aldım. Telefonla konuştuğumda benim sesim karşı tarafa gitmiyordu. Teknik servise götürdüm.Bana ürünümü suya düşürdüğümü ve anakartın üstünden parça aldırttığım söylendi.Ben telefonu inceleme fırsatım olmadan bunları yapmakla suçlandım.

Bende tüketici haklarına başvurdum. Tüketici haklarından oy birliği ile benim haklı olduğum ve paramın iade edilmesi kararına varıldığını belirten bir belge geldi.Ben bu belge ile teknosa bayisine gittim ve bana teknosadan bir belge geleceğini ve onu beklememi söylediler.Müşteri hizmetlerini aradığımda ise 15 gün itiraz haklarının olduğu söylendi.5 aydır sorun çözülmedi.

Ayben 70 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön