02 Eylül 2013

Teknosa Aldığım TV Kusurlu Çıktı!

12.08.2013 de Teknosa Ankara Ankamall 1 mağazasından Panasonic tx-p50st50e model plazma TV satın aldım (teşhir ürünü). 13.08.2013'te kuruldu Sistem elektronik tarafından. İlk seyrettiğimde sağ alt köşede iki tane başka bir markanın logo yanığı olduğunu farkettim. Teknosa operasyon bölümü ile görüştüğümde teşhir ürününde iade kabul edemeyeceklerini söyleyip beni servise yönlendirdiler.

Yetkili servis Sistem Elektronik (N*** hanım) ile görüştüm kendilerinin yardımcı olamayacaklarını panel değişimi garanti kapsamında olmadığını ve Teknosa ile görüşmem gerektiğini söylediler. Teknosa ikinci kez gittiğimde mağaza müdürü hanımefendi ile görüştüm servisle görüşüp bana dönecekti hala dönmedi.

Tugay 90 Okunma

Cevaplar

  • Tugay22 Şubat 2017

    Konu ile ilgili olarak Teknosa tarafından telefon aranmadığım gibi, çözüme yönelik bir çalışmada ilgili firma tarafından gerçekleşmemiştir.

  • Teknosa Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön