22 Mart 2013

Teknosa Aldığım Televizyonun Değişimi!

Teknosa İstinye Park Mağazasından 31.03.2013 te C739*** Nolu fatura ile aldığım televizyon
Kargo ile teslim edileceği belirtilmesine rağmen Yetkili Servis tarafından ve sevk irşaliyesi olmadan teslim edilmiştir.Ambalajın üzerinde seri numarasının olduğu bölüm önceden kesilip çıkarılmıştır.
3D gözlüklerden birinin pili tamamen tükenmiştir. Bu hususlar TV'nin kullanılmış veya teşhir ürünü olabileceği şüphesini doğurmuştur. Aynı mağazadan daha önce aldığım ve iade etmek istediğim bir TV için Mağaza Yetkilisi telefonda Yetkili Servis elemanına müşterinin TV alın sıfırlarsınız şeklinde bir ifade kullanmıştır.

Erhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 01 Nisan 2013

    Benim telefonumda Teknosa tarafından arandığımı gösteren bir kayıt yoktur.Müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız sorun ile ilgilenin,çözün ve müşterinizi memnun edin.Sorunu çözmeye niyetiniz varsa siz müşterinize ulaşın.Aksi taktirde tekrar zarar görmemek için Teknosa Mağazalarının yakınından bile geçmem.

  • Teknosa Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön