27 Şubat 2013

Teknosa Adaptör Fişi Çıkmadı!

Teknosa Van şubesinden aldığım dizüstü bilgisayarın kutusundan adaptör fişi eksik çıktı. Önce ilgi mağaza sonra firmanın merkezine durumu bildirdiğim. Adaptör fişinin kutuda olduğunu eksiksiz olarak teslim edildiği söylendi. Bu konudaki mağduriyetim giderilmedi.

Yasin 57 Okunma

Cevaplar

  • Yasin28 Şubat 2013

    Belirtmiş olduğum irtibat numarasından daha sonraki aramalarla ilgili firma tarafıma ulaşmıştır. Görüşme neticesinden hiç bir değişiklik olmamıştır. Aynı mağduriyetime yine devam etmektedir. Dizüstü bilgisayarın fişinin eksikliği küçük bir hata olsa bile çözüm üretilmemesi Teknosa'ya yakışmıyor. Hala bu küçük hatayı telafi edemediler.

  • Teknosa Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön