26 Ekim 2015

Teknosa 32 GB'lık Bilgisayar Olur mu?

Ben böyle bir saçmalık görmedim. Acil bir ihtiyaçtan aile bireylerimden biri koşarak Teknosa'ya gitti ve bir netbook almak istediğini söyledi. Fiyat olarak diğerlerinden iyi görünen bu ürünü seçti. (Toshiba cl10 B 101) Kullanımımın daha 3. ayında hafıza uyarı vermeye başladı. C sürücüsü görünüyor sadece! Uzaktan bağlantı yaptılar ve hafızanın sadece 32 GB göründüğünü söylediler. Yani 3-5 dosya ile hafıza tıkamış durumda.

Ürünün emsalleri 600'den başlayan fiyatlarla satılırken bu ürüne 1200 TL verildi. Yanıltıldığımız nokta diğerlerinden iyi bir bilgisayar aldığını sanırken aslında evin çöp tenekesi kadar hafızası olan bir bilgisayar almışız.

Seda 448 Okunma

Cevaplar

  • Seda 06 Kasım 2015

    İkinci şikayet talebime 1 kez geri dönüldü onda da derste olduğum için cevap veremedim anında gelen mail şu: şikayet talebiniz kapatıldı. Müşteri hizmetlerinin rezalet olduğunu duydum da teknik bilgi ve müşteri ilişkilerinden bihaber olduklarını ben de yaşayarak görmüş oldum.

  • Seda 03 Kasım 2015

    Evet tarafıma geri dönüldü. "Harici bir bellek alın sorun çözülür" denildi. Fakat bana verdikleri belgelerde hafızaya ait bilgi bulunmadığı için hala aydınlanmadım. Tüketici haklarının yönlendirmesine göre hareket etme kararı aldım.

  • Teknosa Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 444 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön