Teknosa 32 GB'lık Bilgisayar Olur mu?

Seda S. |

Ben böyle bir saçmalık görmedim. Acil bir ihtiyaçtan aile bireylerimden biri koşarak Teknosa'ya gitti ve bir netbook almak istediğini söyledi. Fiyat olarak diğerlerinden iyi görünen bu ürünü seçti. (Toshiba cl10 B 101) Kullanımımın daha 3. ayında hafıza uyarı vermeye başladı. C sürücüsü görünüyor sadece! Uzaktan bağlantı yaptılar ve hafızanın sadece 32 GB göründüğünü söylediler. Yani 3-5 dosya ile hafıza tıkamış durumda.

Ürünün emsalleri 600'den başlayan fiyatlarla satılırken bu ürüne 1200 TL verildi. Yanıltıldığımız nokta diğerlerinden iyi bir bilgisayar aldığını sanırken aslında evin çöp tenekesi kadar hafızası olan bir bilgisayar almışız.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda S.
  06 Kasım
  07:47

  İkinci şikayet talebime 1 kez geri dönüldü onda da derste olduğum için cevap veremedim anında gelen mail şu: şikayet talebiniz kapatıldı. Müşteri hizmetlerinin rezalet olduğunu duydum da teknik bilgi ve müşteri ilişkilerinden bihaber olduklarını ben de yaşayarak görmüş oldum.

 • Seda S.
  03 Kasım
  01:05

  Evet tarafıma geri dönüldü. "Harici bir bellek alın sorun çözülür" denildi. Fakat bana verdikleri belgelerde hafızaya ait bilgi bulunmadığı için hala aydınlanmadım. Tüketici haklarının yönlendirmesine göre hareket etme kararı aldım.

 • 26 Ekim
  11:53

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  444 55 99 / www.teknosa.com