Teknosa 3. Kez Telefon Garantiye Gitti.

Ömer Ç. |

Teknosa'nın kurumsallığına inanan bir tüketici olarak mağduriyetimin anlaşılmasını istiyorum. Samsung grand duos telefonum 2. ve 3. garantiye gönderme sebebimde aynıdır ve tamirini değil değişim veya fatura bedelinin iadesini istiyorum. Garanti takip No.. ise 5593614. Bu isteğimide Teknosa personeline bir türlü yazdıramadım. Sadece değişim olarak yazıldı ürün gönderim formuna. Telefon 20.12.2014 tarihinde tekrar servise gönderildi.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Ç.
  05 Ocak
  16:11

  Telefon servisten geldiğinde hiçbir hata bulunamadı ve şarj aletini kontrol edin ibaresi yazılmış bir servis formu yolladılar. Dedim ki işi bilen onlar haklıdırlar telefonu başka şarj aleti ve batarya ile denedim birkaç ve gün hiçbir değişiklik olmadı yani sorun aynen devam etmekte. 4. kez yollamadan özellikle personelinde şahit olmasını istedim ve sağ olsun telefon onların yanında da aynı sorunu verdi. Dedikleri ise eğer sorun bulamazlarsa değişim yapmazlar... 4. kez garantiye giden telefon artık değişimi zorunludur diye düşünüyorum... Hele ki daha bu günkü gazetelerdeki Teknosa (genel müdürü Necil oyman beyin) haberini okuduktan sonra kurumsallığınızı görmek isterim.

 • 23 Aralık
  14:21

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com