30 Temmuz 2013

Teknosa 3 Kez Servise Yolladım!

Nisan ayında İçerenköy Carrefour Teknosa mağazasından HTC marka bir telefon aldım. Telefonu aldığım günden bugüne tam 3 kez aynı arızayı verdi. Her seferinde yetkili servise gönderiliyor fakat fabrika ayarlarına çevrilip geri gönderiliyor.

Teknosa'nın açıklaması ise ayrı komedi; ''biz yazılımsal arızalara garanti vermiyoruz''. Telefonu satarken 2 yıl garantisi var diyorlar fakat ne hikmetse şimdi sadece donanıma 2 yıl garantimiz var demeye başladılar. Çözüm önerileri ise mahkemeye başvurmak. Bu tarihten sonra oradan flash disk bile almayacağım.

Selçuk 55 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 19 Ocak 2016

    Sorunu ancak mahkemeye başvurarak çözdük. Mahkeme neticesinde haklı bulundum. Teknosa nın arayıp ulaşamamak gibi bir' durumu yok.

  • Teknosa Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön