Teknosa 3 Aydır Para İadesi Yapılmadı.

Ozge A. |

İadesi kabul edilen bir ürün için 30 Aralık'ta ödemeniz onaylanmıştır şeklinde mesaj olmasına rağmen bugün 05/03/2015 ödeme halen yapılmamıştır. Müşteri hizmetlerinin 6-7 kez yapılan görüşmede sorunun çözümüne odaklı değil ezberletilmiş üç cümleden oluşması da fazlasıyla yetersiz ve rahatsız edici.

Çok daha küçük firmalar da işlemler 1 hafta da sonuçlanırken, iade ettiğim ürünün ödemesinin 3 kez kartımdan çekilmiş olması ve bu kadar aramaya tek dönüş yapılmaması güven sarsıcıdır. Firmanın adına yakışır bir tutum değildir. Umarım yetkili birimler yasal süreci başlatmadan sorunun çözümüne dönük bir çalışma gerçekleştirir.

Etiketler :

Ürün İade Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozge A.
  12 Mart
  17:43

  Merhaba, Teknosa Tarafından gelen cevabın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen halen bir dönüş veya ödeme yapılmamıştır. Şikayetçi olmakta haklı olduğum aşikar. Madem ödeme yapılmayacak ürünü iade alıp insanları daha fazla mağdur etmeyin.

 • 06 Mart
  11:05

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com