Ceyhun Ö. Teşekkür Mesajı

Teknosa Cebeci şubesinden Ali Rıza bey'e ve beni Şikayetvar.com adresine yazdığım şikayetten sonra arayıp bilgilendiren müşteri hizmetleri yetkilisine teşekkür ederim.

Teknosa 2.Kez Aynı Arızadan Değişim Gören Telefonu İade Almıyor.

Ceyhun Ö. |

6 ay önce almış olduğum LG G3 marka telefonu aldığımın 2. günü ekran hatası sebebiyle aldığım mağazaya teslim edip ürünün yenisini almış bulunmaktayım. Yeni aldığım ürün 4 ay sonra ekran ve mikrofon hatası sebebiyle Teknosa ya teslim edilmiş ve LG yetkili servisi tarafından değişim raporu çıkmıştır. Bu rapor sadece fatura tarihinin ilk 6 ayında bulunan telefonlarda birebir değişim olacağını yetkili servis tarafıma bildirmiştir yani yeni aldığım telefon ilk ay bozulmayıp 2.ay yine ekran hatası verirse LG birebir değişim yapmayacağını belirttiği için telefonu iade etmek istiyorum. Ürün karşılığında iade çeki talep ediyorum. Gerekçe ise telefona güvenmiyorum ve 2.kez mağdur oluşum.

Etiketler :

Ürün İade Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun Ö.
  15 Ağustos
  22:19

  Teknosa Cebeci şubesinden Ali Rıza bey'e ve beni Şikayetvar.com adresine yazdığım şikayetten sonra arayıp bilgilendiren müşteri hizmetleri yetkilisine teşekkür ederim.

 • Ceyhun Ö.
  12 Ağustos
  19:27

  Telefon aracılığı ile bilgilendirme yapıldı. Telefonu Teknosa dan almış olmama rağmen iadesini LG yetkili servisinin raporu ile verileceğini belirttiler. Demek ki bundan sonra LG marka telefonları Teknosa dan değil LG den almak gerekiyor. Teknosa Cebeci şubesi konuyla ilgilenip yardımcı olmaya çalıştılar öncelikle firma çalışanı Ali Riza beye teşekkür ederim.

 • 12 Ağustos
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.


  Saygılarımızla,

  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com