01 Kasım 2016

Teknosa 26 Gündür İncelenemeyen Durum!

Teknosa bünyesinde faaliyet gösteren Kliksa'dan aldığım telefonu 20 Ağustos'ta teknik servise gönderim. Yasal tamir süresi geçtikten sonra bir müddet sonra Teknosa müşteri hizmetlerini aradım. Yasal tamir geçtiğini Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımı, bunun için telefonumun değişim ya da ücret iadesi ile ilgili yazılı başvuru yapmak istediğimi söyledim. Bana yazılı başvuru almadıklarını ve müşteri hizmetlerine yapılan başvurunun yeterli olduğunu söylediler.

6 Ekim'de kayıt yaptırdım. Bundan sonra defalarca ulaştım, defalarca aradım, her seferinde ilgili departman sizi ilgilendirecek dendi. 26 gün boyunca resmen bekletildim. 20 Ağustos'ta servise giden telefon 31 Ekim'de tamir edilip kargoya verilince dalga geçer gibi müşteri hizmetleri beni bilgilendirmek için aradı ve söylediği ''ithalatçı firmayı ilgilendiren bir durum'' dedi. 70 gündür tamirden telefon bekliyorum!

İhsan 1.720 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla     TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön