21 Eylül 2016

Teknosa 22313**** No.lu Sipariş Ürünlerinden Bir Tanesi Hala Teslim Edilmedi.

Teknosa firmasından 22 Ağustos'da verdiğim siparişte yer alan Vestel 22fa5100l full HD Lila dvb-t/c/s2 LED TV ürünü aradan 1 ay geçmesine ve kendileriyle yaklaşık 5-6 kere iletişime geçmemize rağmen ne bize teslim edilmekte ne de iptal edilmektedir. Ürünün iptali için başvurduğumuz halde bir dönüş sağlanmamıştır. Sorumsuz bir şekilde süreçle ilgili hiçbir bilgilendirme yapılmamaktadır. Bundan sonra Teknosa'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Fatih 163 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 25 Eylül 2016

    Hala bir çözüm bulunamadı. Ürünün nerede olduğu belli değil.benimle herhangi bir şekilde iletişime geçmediler.ben kendim 7. Kez aramak durumunda kaldım. Ürünün nerede olduğu belli değil. Kargo firmasıyla Teknosa mağazası arasındaki anlaşmazlığın cezasını biz çekiyoruz. Ürün iptaliyle ilgili süreci başlattım. Bu hızla giderse 1-2 aya çözülür. Keşke Teknosa firmasından almasaydım. Çok pişmanım. Hepsiburada firması her türlü süreçte çok daha müşteri dostu ve sorunu derhal çözüyorlar. Aramamıza bile gerek kalmıyor. Online olarak her şeyi çözüyoruz. Teknosa da teknoloji şirketi olacak güya. Yazıklar olsun.

  • Teknosa Temsilcisi21 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön