20 Mayıs 2014

Teknored.com Siparişim 14 Gündür Gönderilmedi.

6 Mayıs 2014 tarihinde 23031***430 sipariş numarasıyla mikrodalga fırın sipariş ettim. Ürünün 6 iş günü içinde gönderileceği belirtiliyordu. Bu gün 20 Mayıs 2014 tam 14 gündür siparişimi bekliyorum ve halen sitede (tedarik sürecinde) yazıyor.

Geçen hafta içinde arayıp siparişim in durumu hakkında bilgi almak istedim, görevli bana 6 iş günü içinde göndereceklerini söyledi fakat zaten 6 iş günü dolmuştu. Ben de bu gün ürünün iptal edilmesini talep ettim. Şu anda (iptal talebiniz değerlendiriliyor) yazıyor. Bakalım ücret iadesi için ne kadar bekletecekler? Bir daha bu siteden asla alışveriş yapmam.

Hüseyin 171 Okunma

Cevaplar

  • Teknored.com Temsilcisi26 Mayıs 2014

    İsteğiniz üzerine siparişiniz iptal edilmiştir. Konu hk tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Taksitli işlem yaptığınızdan dolayı her ay + bakiye olarak extrenizde gözükecektir.

  • Hüseyin26 Mayıs 2014

    Bu gün 26 Mayıs 2014. 6 Mayıs 2014 tarihinde verdiğim siparişin üzerinden tam 20 gün geçti. Siparişimi iptal edeli de 6 gün oldu. Hala ne bir arayan var ne de soran. 6 gündür "sipariş iptaliniz değerlendiriliyor" yazıyor. Neyi değerlendiriyorsunuz, benim 100 TL mı geriye ödeyip ödemeyeceğinizi mi değerlendireceksiniz. Bunun için toplantılar düzenleyip yönetim kurulunuzu mu toplayacaksınız. Ben yıllardan beri internet alışverişi yaparım, ama sizin kadar lakayt, sizin kadar kötü bir firma görmedim. Çok basitsiniz. Paramı yarına kadar ödemediğiniz taktirde hukuki işlem başlatacağım. Bilginiz olsun.

  • Hüseyin22 Mayıs 2014

    Acilen kapatılması gereken bir site

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön