Teknored.com İptal Edilen Siparişin Parası Ödenmedi.

İlkay C. |

24 Nisan 2014'te verdiğim 229***70 numaralı siparişimi 05 Mayıs 2014'te hala gönderilmediğinden yapılan online görüşmede (kayıtları elimde mevcuttur) tedarikçi firma sorunu nedeniyle tedarik edemediklerini ve bir hafta sonra siparişi anca kargolaya bileceklerini söylediler.

Anneler gününe yetişmeyeceğinden ve firmaya olan güvenim sarsıldığından dolayı yasal hakkım olan siparişimi iptal ettim. Kendileriyle görüşmemde yasal süreç olarak 10 gün içinde paramın iadesinin yapılacağını söylemelerine rağmen bugün itibariyle halen herhangi bir para iadesinde bulunmadılar. Tüketici hakları hakem heyetine gerekli müracaatta da bulundum. Şu anda telefon online ve e-mail aracılığı ile de ulaşamıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay C.
  28 Mayıs
  10:03

  Sonunda para iadesi dün itibariyle yapıldı konuyu takip eden mağdur arkadaşlar için bilgi veriyorum. Darsı başınıza!

 • 26 Mayıs
  21:54

  Sipariş sema çek adına olduğundan doğal olarak ilyas çek olarak görüntüleyemedik.
  Tarafınıza eft yapıldı. Yarın hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

 • İlkay C.
  26 Mayıs
  21:37

  Siparis Numaram 229298825970

  Bu bilgiler sizde yok mu anlayamadim? Size bu bilgileri bircok kez internet sitenizdeki ILETISIM!!!! linkinizden attim.Siparis verdigim tarih 25 Nisan iptal ettigim tarih 05 Mayis su anki tarih 26 Mayis is ciddiyetinizi goruyoruz. Tebrikler!!!!!!!!!!!!!!!

 • 26 Mayıs
  19:16

  Sipariş numaranızı iletebilir misiniz?

 • İlkay C.
  22 Mayıs
  15:45

  Firma çözüm sürecinde değil hiçbir aşamada ulaşılabilir değil. Kesinlikle güvenilir bir firma değil.Değil çözüm üretmek sadece insanları oyalamak üzerine fikir üretiyorlar.