22 Şubat
Yorum Yap
#10159637

Teknikler Dağıtım  ve Aras Kargo Ortaklığı Hayırlı Olsun!

Facebook reklamından yönlendirdikleri güvenilir görünen siteden 4 renkli alevli LED ampul siparişi verme gafletinde bulundum. Hesapta kapıda ödeme sistemi vardı, bakıp olumsuz bir durum varsa ödeme yapmayacaktım. Aras Kargo şirketi üç gün sonra paketi getirip bıraktı. Ödeme olarak 29 TL ampul + 7 TL Aras Kargo'nun cukkası olmak üzere toplam 36 TL ödenen paketin içinden çıka çıka Çin malı tasarruflu ampul çıktı.


Maliyeti sanırım 3 lirayı geçmiyordur. Kompetan Ltd. Şti. ve eski adıyla Tekniker Dağıtım Ltd. Şti. Adıyla faaliyet gösteren art niyetli firmalara ve yüzlerce şikayet olduğu halde 7 Lira kargo parasına tamah edip bunların mal gönderimini aralıksız yapan suç ortağı Aras Kargo yönetimine buradan selam ediyorum. Benim gibi bir adet yerine 10 -20 - 50 adetlik toplu sipariş veren restoran vs. Esnafa da geçmiş olsun.

Yalçın 1.481 Okunma

Cevaplar

  • Teknikler Dağıtım Temsilcisi14 Mart

    Sayın Yalçın K. 14.03.2018 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde konu ile ilgili size net bir bilgi iletildi. Görselde ürün taşımasını Kompetan Dağıtım yaptığı için bilgileriniz sistem üzerinde çıkmamaktadır. Bu sebepten maalesef sizlere yarımcı olunamamaktadır. Lütfen göndericiniz olan Kompetan Dağıtım ile iletişime geçiniz.

  • Teknikler Dağıtım Temsilcisi23 Şubat

    Sayın Yalçın K. öncelikle belirtmek isteriz ki; Teknikler Dağtım olarak firmamız, toplu gönderilere aracılık hizmeti vermektedir.Gelen şikayet yoğunluğundan dolayı satıcı firma ile çalışmamızı sonlandırdık. Satıcı firmanın hesabına bloke koyduk. Sizinle iletişim kurularak en kısa sürede bizim tarafımızdan para iadeniz yapılacak ve mağduriyetiniz giderilicektir. Saygılarımızla Teknikler Dağıtım

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler