22 Haziran 2015

Teknik Yapı Site Ait Basketbol Sahası Zemindeki Boyanın Elinize Bulaşıyor

Firmalar maket üzerinde site kompleksini çok ballandıra anlatıp bizlere satıyorlar. Bir sorun çıkınca işlerine geleni yapıp diğer sorun çıkınca nedense sorun çözülmüyor. Firmanın up city flats projesindeki yapmış olduğu Basketbol sahası zemindeki boyanın spor yaparken elinize ve topa çıkması, 10 dakika top diyorum elim kapkara oluyor. (üç yıldır sözlü iletişimden ile bir sonuç alamadım.


2015 Haziran ayı içinde Teknik Yapı satış sonrası hizmetler ile görüşmeden de bir sonuç alamadım.[ Siteyi Aktif yaşam firması yönetiyor.] 270 aidat ödüyorum. Her şey dört dörtlük havası sitede 1 kova boya alamıyor.

Özcan 1.712 Okunma

Cevaplar

  • Teknik Yapı Temsilcisi23 Haziran 2015

    Sayın Ö.K.; 22 Haziran 2015 tarihli şikayet mesajınız, projemizde ikametinizin teyidi ile birlikte Müşteri İlişkileri Birimi'nce araştırılmıştır. Eksik bilgilere dayalı olduğu anlaşılan şikayetinizle ilgili detaylı bilgilendirme yazısının; Müşteri İlişkileri Birimimiz (MİB) tarafından sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinize gün içinde iletileceğini bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Müşteri İlişkileri Birimi Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  • Teknik Yapı Temsilcisi22 Haziran 2015

    Sayın Ö.K..; Şikâyetiniz incelenmek üzere Teknik Yapı Müşteri İlişkileri Birimi’nce (MİB) kayda alınmıştır. Standart prosedürümüz gereği belirtilen projede ikametinizin teyidi ile birlikte şikayet konuları hakkında ilgili birim yetkililerince irtibat kurulacaktır. Dairenize yönelik teknik destek taleplerinizi www.teknikyapi.com web sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz Satış Sonrası Hizmet Talep formu üzerinden ileterek, 24 saat sonrasında 0850 377 70 07 nolu Teknik Yapı Satış Sonrası Hizmetler birimi (SSH) çağrı merkezi hatları üzerinden takip edilebileceğini bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Birimi Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön