24 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3559731

Teknik Yapı İnşaatların Bitmemesi!

Evora İstanbul E9 D4'te oturuyorum. Bazı konular da hala sıkıntılarım var. Hem yönetime hem de Teknik Yapı'ya başvurdum ama yanıt alamadım. Sıkıntılarımı aşağıda özetledim:
Otopark girişi hala inşaat halinde ne zaman bitecek? Balkonumun önündeki çukur 3 haftadır hala kapatılamadı. Ne zaman bitecek? Düzenli sıcak suyumuz yok. Ne zaman düzelecek? Asansörler genelde arızalı çalışmıyor. Sıklıkla elektrik kesiliyor.


Bu durumlarla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

Anil 3.128 Okunma

Cevaplar

  • Anil13 Ekim 2015

    Bu kadar yazıncaya kadar eksiklerin giderilmesi konusunda çalışmanızı isterdim. Hala asansörler bozuk, otopark girişi korkulukları yapılmadı. Aidatlarımızı ise düzenli olarak ödemekteyiz.

  • Teknik Yapı Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sn. A.A; Şikâyetiniz Teknik Yapı Müşteri İlişkileri Birimi’nce (MİB) kayda alınarak, ilgili dairede 24 Haziran 2015 tarihinden itibaren ikametiniz teyit edilmiştir. Şikayet konularınızla ilgili yaptığımız araştırma ve edindiğimiz bilgiler/belgeler neticesinde; Satış Sonrası Hizmetler Birimimizin (SSH) kayıtlarında, 13.08.2015 tarihli 1 adet otopark ile ilgili talebiniz mevcut olup; değişimi iş programına alınmış olan 4-5 adet hasarlı/kırık mermerler ve o güne mahsus kaldırılmayı bekleyen inşaat/taşınma atığı haricinde kullanıma engel herhangi başka bir problem olmadığı tespit edilmiştir. Otopark inşaatları tamamlanmış olup, daire maliklerimiz tarafından kullanılmaktadır. Bloğunuzun çevresindeki bazı bölgelerde, iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Tespit edilen yerlerden biri olan bahse konu alan kazılmış olup, izolasyonu tamamlanarak kurumaya alınmıştır. Son 2-3 günün yağışlı geçmesinden kaynaklı olarak, son aşama olan toprak dolgu ve peyzaj 26.08.2015 tarihli iş programına alınmıştır. Soğuk-sıcak su vanalarının açılımı ve testleri, yönetime bağlı teknik ekipler tarafından, imalatçı firmanın da kontrolü dahilinde gerçekleşmektedir. Vana ve sıcak su kontrollerinin/testlerinin yapılması adına apsiyon.com üzerinden talep oluşturabilirsiniz. E Parseldeki tüm daireler sıcak/soğuk su kullanmakta ve asansör hizmetini almaktadırlar, ancak; Şebeke elektriğine geçiş döneminde olan E parselde, ikamet sayısının hızla artması ve çok sayıda günlük taşınma programı dahilinde kural dışı asansör kullanımı, yoğun klima çalıştırılmasına bağlı enerji tüketimi, sosyal alanların yüksek enerji ihtiyacı, daire içi kullanım faktörlerinin tümü, bazı geçici sorunlara sebep olmaktadır. Bugün itibariyle 633 dairede ikamet edilen E Parselde, SSH birimi ve yönetime bağlı teknik ekipler elektriğe bağlı bu gibi aksaklıklara hızlı ve güvenli bir şekilde müdahale etmektedirler. Teknik destek taleplerinizi, görüş ve önerilerinizi; apsiyon.com üzerinden adınıza tanımlı şifrenizle giriş yaparak veya www.teknikyapi.com ana sayfasının solunda bulunan Satış Sonrası Destek Hizmetleri linkinden ulaşacağınız form aracılığıyla, giriş/kayıt yaparak iletebileceğinizi hatırlatır, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Birimi Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler