14 Nisan 2015

Teknik Yapı Evora İstanbul'da Sorunlar!

Dairelerin teslim tarihi olan Ağustos 2014 tarihinden bu yana evim çeşitli yerlerinden ve camlardan su ve rüzgar almaktadır. 9 ay geçmesine rağmen geçici çözümler üretilmeye çalışılmış ve başarılı olunamamıştır. Binaların dış taraftan yalıtımı yetersizdir ve dış yalıtımın ve takılan pencerelerin yeniden gözden geçirilmesi silikon dışında çözüm üretilmesi gerekmektedir.


Bu durum, birçok kez satış sonrası formundan, mailden ve telefon ile belirtilmiştir. Proje yöneticiniz ve ustalarınız konuya hakimdir. Acil kalıcı çözüm bulunmasını istiyorum. Aksi takdirde bu durumda olan birçok kişiyle beraber kanuni yollara başvuracağımızı beyan ederim.

Muzaffer 1.394 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer18 Mayıs 2015

    Müşteri İlişkilerinin yazmış olduğu ifadeye istinaden belki bir ihtimal işlemler hızlanır diye düşünmüştüm. Ama bütün sorunlarım devam etmekte ve çözüm bulunmamıştır.

  • Muzaffer15 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, çözüm sürecine yönelik nisan ayındaki aksiyon sürecini not aldım. Amacımız kalıcı çözüme ulaşmak. Teknik Yapı'dan beklentimiz sadece budur.

  • Teknik Yapı Temsilcisi14 Nisan 2015

    Sayın M.U.; İnşaat yapım işi, bünyesinde binlerce alt kalemi barındıran bir teknik hizmetler zinciridir. Sıfır hata hedefi; üretim sürecinde devreye giren insan faktörü nedeniyle kimi zaman mümkün olamamaktadır. Bugüne kadar sadece toplu konut projelerinde teslim ettiği 9.000’in üzerindeki konut ve 40 senelik inşaat tecrübesi sonucu sahip olduğu haklı marka değeri ile firmamız ürettiği seçkin yapılara hızlı ve etkin satış sonrası hizmet desteği verme konusunda sektörde öncü konumdadır. Çözüme ulaştırılmamış hiçbir sorun bırakmadan yolumuza devam etmekteyiz. Dairenizle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıların, olması gerektiği gibi zamanında çözümlenmemiş olmasından dolayı üzgünüz. Konusunda uzman mühendis ve mimarların yönetimindeki teknik destek ekibimiz nisan ayı ile birlikte oluşan uygun hava şartları ile birlikte bloğunuzun dış cephesinde gerçekleştirecekleri müdahale ile şikayetinizi kalıcı olarak giderecekler. Bilgilerinize sunarız. Müşteri İlişkileri Birimi Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön