15 Nisan 2015

Teknik Yapı Evora İstanbul Ring İptal Kararına İtiraz

2014 / Ağustos ayında teslim almış olduğum Evora İstanbul projesinde ki olumsuz yaşam şartları artarak devam etmektedir. Evlerin izolasyonundan tutunda, çevre düzenlemesi, yüksek aidatların cevaplarının tatminkar olmaması, kapalı - açık otopark yetersizliği gibi birçok problem yaşamaktayız.


5000 konutluk projede yaşam başlamasına rağmen hala otobüs, minibüs hatlarının bölgeye temin edilmemesi yetmiyormuş gibi ring servislerinin kaldırılacağını, kullanmak isteyenlerin de ücreti mukabili faydalanacağı bilgisini aldım. Satış esnasında verilmiş olan servisi imkanı sözü yetkililer tarafından inkar edilse de aşağıda ki resim projede taahhüt edilenleri fazlasıyla ispatlamaktadır.

İpek 3.653 Okunma

Cevaplar

  • İpek'in Teşekkür Mesajı17 Nisan 2015

    Teşekkür ederim.

  • Teknik Yapı Temsilcisi17 Nisan 2015

    Sayın İpek T.; 15 Nisan 2015 tarihli şikayet mesajınız tarafımıza ulaşmış olup ilgili açıklama sitenizin blok girişlerinde ve online site yönetim programında yapılmıştır. Evora İstanbul Projemizde daire sahibi bulunduğunuz parsel ile ilgili en doğru ve güncel bilgilere sitenizle ilgili güncel duyuruların paylaşıldığı online site yönetimi programı apsiyon üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunulur. Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön