03 Ağustos 2015

Teknik Yapı Uprise Elite, Konutlar!

Teknik Yapı Uprise Elite a3 blok' ta daire sahibiyim. Evimi 2.el aldım.
İsim var ama malzeme kalitesi çok kötü bir ev almışız. 10. kattaki dairemizde rüzgar sesinden geçilmiyor. Pencereler o kadar dandik ki, kiracı plastik bantlarla kapatarak hava girişini engelleyebilmiş. Penceler kesinlikle bozuk,
sıcak su ortak kullanım. Çeşmeden sürekli sarı renkli bir su açıyor. Çocuğumuzu ocakta kaynattığımız su ile yıkıyoruz.

Apartman yönetimi bu şikayetleri satış sonrası ekibe yönlendiriyor. Onlar da sağ olsun her şeyi kullanıma bağlayıp gidiyorlar.

Murat 1.332 Okunma

Cevaplar

  • Teknik Yapı Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın M.T.; Şikâyetiniz incelenmek üzere Teknik Yapı Müşteri İlişkileri Birimi’nce (MİB) kayda alınmıştır. Standart prosedürümüz gereği belirtilen projede ikametinizin teyidi ile birlikte, ilgili birim yetkililerimiz, şikayet konunuzla ilgili sizlerle iletişime geçecektir. 2008 senesinde inşaatına başladığımız, 2010 senesinde ikamete açılan Uprise Elite projemizin işletme yönetimi bağımsız kişiler tarafından yürütülmektedir. Firmamızla herhangi bir bağlantısı yoktur. Dairenize yönelik teknik destek taleplerinizi, görüş ve önerilerinizi; www.teknikyapi.com ana sayfasının solunda bulunan Satış Sonrası Destek Hizmetleri linkinden ulaşacağınız form aracılığıyla, giriş/kayıt yaparak iletebilirsiniz. Taleplerinizi 24 saat sonrasında 0850 377 70 07 nolu Teknik Yapı Satış Sonrası Hizmetler birimi (SSH) çağrı merkezi hatları üzerinden takip edilebileceğini bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Birimi Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön