Teknik Yapı Upcity Residence Yönetimi.

Dilek Arslan K. |

Yaklaşık 3 ay önce buraya bir şikayet bırakmıştım, kapımız üst kattan sızan şu sebebiyle kendiliğinden sökülmüştü. Yönetimden E**** hanım konu ile ilgili hemen bana özel numaramdan ulaşıp konuyu derhal çözeceğini belirtti ve ertesi gün saat 10' a kadar şikayetimi geri çekmemi rica etti. Bende nasılsa sorun çözülecek diye yardımcı olmak amacıyla geri çektim ve üzerinden kaç ay geçti kapımız hala aynı şekilde duruyor! Üstelik geçen ay kendisine bana şikayet için yana yakıla ulaştığı numarasından yazdım kapı hakkında soru soracaktım fakat tenezzül edip cevap bile vermedi. Sanırım şikayetimi geri çekmeseydim daha fazla ilgilenip sorunu çözecekti. Biz sitenin konumundan evden gayet memnunuz seviyoruz burada oturmayı fakat satış sonrası hizmet gerçekten kötü, lütfen işi yapabilenlere bırakın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Eksik/Kusurlu Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  10:12

  Sn. D.A.K.,

  Şikayetiniz incelenmek üzere Teknik Yapı Müşteri İlişkileri Birimince (MİB) kayda alınmış olup; şikayet konunuz hakkında edindiğimiz güncel bilgiler çerçevesinde detaylı bir açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur. Buna göre;
  Satış sonrası ekibi, ilk etapta üstten sızan suyun kaynağını bulup gerekli onarımı tamamladıktan sonra, buna bağlı hasar gören kapı ve diğer imalatların değişim aşamasına geçmektedir. Su sızıntı kaynağı tespit edilip onarıldıktan sonra, verilen kapı siparişlerinin gelmesi ile birlikte, SSH ekibi, geçtiğimiz hafta 30 Nisan Cumartesi günü için eşinizle oluşturulan kapı değişim randevusuna geldiklerinde evde kimsenin olmaması sebebiyle değişimi gerçekleştirememiş ve tekrar telefonla eşinizi arayarak yeni randevu tarihi oluşturularak 06 Mayıs Cuma günü için mutabık kalmışlardır.

  Dairenize yönelik taleplerinizle ilgili servis, teknik destek ve randevu oluşturma işlemlerinizi; www.teknikyapi.com ana sayfasının üst tarafında, iletişim sekmesi altında bulunan "Satış Sonrası Destek" linki üzerinden;

  - Yeni üye olacaksanız sisteme kayıt yaparak,
  - Üyeliğiniz var ise sisteme giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

  İnternet sayfamızdaki "Satış Sonrası Destek" linki haricinde, 0850 377 7007 numaralı çağrı merkezi hattımızı arayıp "2"'yi tuşlayarak müşteri temsilcimize bağlanabilir, talebinizi iletebilir, talebinizin durumunu öğrenebilir, oluşturulmuş randevunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri İlişkileri Birimi