İpek T. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim.

Teknik Yapı Evora İstanbul Ring İptal Kararına İtiraz.

İpek T. |

2014 / Ağustos ayında teslim almış olduğum Evora İstanbul projesinde ki olumsuz yaşam şartları artarak devam etmektedir. Evlerin izolasyonundan tutunda, çevre düzenlemesi, yüksek aidatların cevaplarının tatminkar olmaması, kapalı - açık otopark yetersizliği gibi birçok problem yaşamaktayız.

5000 konutluk projede yaşam başlamasına rağmen hala otobüs, minibüs hatlarının bölgeye temin edilmemesi yetmiyormuş gibi ring servislerinin kaldırılacağını, kullanmak isteyenlerin de ücreti mukabili faydalanacağı bilgisini aldım. Satış esnasında verilmiş olan servisi imkanı sözü yetkililer tarafından inkar edilse de aşağıda ki resim projede taahhüt edilenleri fazlasıyla ispatlamaktadır.

Etiketler :

Personel Davranışı Hileli Satış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İpek T.
  17 Nisan
  10:34

  Teşekkür ederim.

 • 17 Nisan
  10:08

  Sayın İpek T.;

  15 Nisan 2015 tarihli şikayet mesajınız tarafımıza ulaşmış olup ilgili açıklama sitenizin blok girişlerinde ve online site yönetim programında yapılmıştır.
  Evora İstanbul Projemizde daire sahibi bulunduğunuz parsel ile ilgili en doğru ve güncel bilgilere sitenizle ilgili güncel duyuruların paylaşıldığı online site yönetimi programı apsiyon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Bilgilerinize sunulur.

  Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret A.Ş.