15 Şubat 2013 #1634558

Tekin Acar Ürün İptali!

5 Şubat 2013 tarihinde firmanın web sitesinden bir alışveriş yaptım. Normalde 5 işgünü içerisinde teslimat diyor politika olarak firma. 10 gün geçti ses seda yok. İletişim formundan yazdım firmaya. Siparişim vardı ne oldu akıbeti diye cevap alamadım. Bugün müşteri hizmetlerini aradım. Siparişim vardı ne oldu acaba?


Bana dediler ki ürün yoktu iptal ettik siparişi. Kardeşim benim niye haberim yok. Para kredi kartınıza ödendi. Bilgilendirmişizdir sizi. Böyle bir politikasızlık olur mu? Sen bu ülkenin en büyük kozmetik firmasın. Online olarak sattığın ürüne sonradan sipariş iptali yapıyorsun. Ve müşterini bilgilendirmiyorsun. Olacak iş mi bu?

Selim 170 Okunma

Cevaplar

  • Selim22 Şubat 2013

    Hangi cevap? Benim niye haberi yok. Benim sizin firmanızı arayıpta aldığım detaysız, özürsüz ürünü iptal ettik hepsi bu cevabı mı? Bu sizin yapmış olduğunuz hatayı düzeltmek adına yapamadığınız özür telefonu yerine geçmiş sayılmazki. Beni bu şirketten şikayetime istinaden arayan bir kişi olmadı. Buraya yazılan konuyla ilgili bilgi verilmiştir ibaresi tamamen yalandır. Şirketin politikasızlığının yine çok büyük bir göstergesidir.

  • Tekin Acar Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba , Konuyla ilgili detaylı bilgi tarafınıza verilmiştir. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür etmek isteriz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön