11 Şubat 2014

Tekin Acar Son Tüketim Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor.

Carrefour SA İzmir Tekin Acar'dan 2 gün önce aldığım Roberto Cavallı parfüm hiç kalıcı değil . Kokusu yarım saatte uçuyor. Bugün mağazaya gidip durumu iletince mağaza müdürü "haklısınız ama parfümü değiştirme yada iadesi mümkün değil,kutuyu açmasaydınız değiştirirdik"dedi. Ben de açmasaydım bayat olduğunu anlamazdım dedim. Çözüm bulun yoksa şikayet edeceğim dedim. Kendisi de şikayet edin sonuç değişmez dedi ama parfümün değiştirilmesi konusunda ısrar edince parfümü teste göndermeye karar verdi. Sonuçlanınca buradan paylaşırım. Bu arada parfümün son kullanım tarihi checkcosmetiç.net adlı sitede barkodla araştırınca 2009 görünüyor.

İlknur 1.093 Okunma

Cevaplar

  • İlknur04 Mart 2014

    Carrefour SA İzmir Tekin Acar 'dan yaklaşık 20 gün önce aldığım Roberto Cavalli parfüm ile ilgili şikayetlerimi mağaza müdürüne iletmiştim.Kendisi parfümü teste göndereceğini söylemesine rağmen geçen süre zarfında konuyla ilgili hiçbir şekilde bilgilendirilmedim.Güvenilir ve kaliteli ürün satışı iddiasıyla Türkiye'nin bir çok ilinde satış mağazası olan Tekin Acar kozmetiğin firma yetkililerinin müşteri memnuniyetine gerekli hassasiyeti gösterip en yakın zamanda problemi çözmelerini bekliyorum.

  • Tekin Acar Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merhaba , Konuyla ilgili detaylı bilgi tarafınıza verilmiştir. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür etmek isteriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön