03 Eylül 2013 #1990634

Teka Set Üstü Ocağımın Camı Patladı!

4 ay önce mutfağıma komple Teka setini aldım. Daha sonra yaklaşık 10 gün önce eşim mutfakta yemek yaparken set üstü ocağın camı patladı parçalar mutfağa saçıldı. Allah eşimi korudu bir yerine bir şey olmadı. Daha sonra servis falan geldi resim çekti ve gittiler. Sonra servis aradı beni merkez garanti kapsamına almıyor camı dediler. Bende genel merkezi aradım bana da aynı şeyi anlattılar.


Bende sordum kendilerine neden 2 yıl garanti veriyorsunuz o zaman dedim. Nesi garanti altında bu ocağın diyede sordum ayrıca. Teka gibi marka olan bir firmanın böyle sattığı malın arkasında durmaması çok ama çok ayıp. O zaman lütfen insanları yanıltmayın garanti falan diye. Bende hakkımı mahkemede arayacağım artık.

Ömer 695 Okunma

Cevaplar

  • Teka Temsilcisi12 Haziran 2014

    OCAK CAM TABLALARININ KENDİLİĞİNDEN PATLAMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. SICAKKEN DARBE ALMASI, ÜST RAFTAN OCAK ÜZERİNE BİRŞEY DÜŞMESİ GİNBİ KULLANICI KAYNAKLI DURUMLARDA, GARANTİ KAPSAMINDA İŞLEM YAPILAMAMAKTADIR.

  • Ömer07 Eylül 2013

    teka firmasının en yetkili kişisiyle konuştum ama ürünümün garanti kapsamında olmadığını söylediler.bende tüketici mahkemesine vericem teka firmasını.daha 4 aylık set üstü cam ocağım nasıl garanti kapsamında olmaz hayretler içersindeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön