06 Kasım
Yorum Yap
#11116810

Teka Marka Buzdolabıma Yedek Parça Gönderilmiyor!

Geçtiğimiz yıl Teka markalı buzdolabı, bulaşık makinesi, ocak, fırın, mikrodalga fırın ve davlumbaz satın aldım. Bu yıl Eylül ayında su sebilli olan buzdolabımın sebili çalışmamaya başladı. Sanırım modeli çift kapılı No Frost Buzdolabı nfa 560. Bodrum servisinizi aradım ve hemen geldiler. Buzdolabının üzerindeki sebilin arızalı olduğunu ve parça siparişi verileceği söylendi. 24 Eylül tarihinde de sipariş verilmiş. O tarihten bu yana her 10 günde bir hem Bodrum servisini hem de çağrı merkezini arayıp sonuç alamıyorum. Çağrı merkeziniz bana yarım saat sonra dönüş yapacağını söylüyor fakat hiç aramıyor. Ben ısrarla arayınca yedek parçanın ellerinde olmadığını yurt dışından sipariş edileceğini edildiğini iletip kapatıyorlar. 1,5 ayı aşkın bir süredir maalesef herhangi bir çözüm üretilemedi. Bu durumda buzdolabımdaki sorun giderilmeyecekse ivedilikle değiştirilmesini talep ediyorum. 1,5 aylık bir sürenin servis için gereğinden fazla olduğunu düşünüyorum.

Erdal 1.777 Okunma

Cevaplar

 • Erdal19 Kasım

  Merhaba Bugün arızalı yedek parça servis tarafından değiştirildi. Müşteri Hizmetleri nden Melek Hanım a yakın ilgisi ve takibi için teşekkür ederim.

 • Teka Temsilcisi19 Kasım

  Sn.Erdal A. Buzdolabına ait yedek parçanız yetkili servise ulaştı ,servis tarafından tarafınıza hizmet verildi sorununuz giderilmiştir. Teka markalı ürünler ve satış sonrası hizmetlerimizle ilgili, sorunlarınızı, çözüm önerilerinizi, düşüncelerinizi, hafta içi mesai saatleri içerisinde veya Cumartesi günleri saat 13.00'e kadar 444 8352 (TEKA) numaralı Çağrı Merkezimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, www.teka.com.tr sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, uzun yıllar, sağlıkla kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla.

 • Teka Temsilcisi19 Kasım

  Sn.Erdal A. Cihaza ait yedek parçanız yetkili servise ulaştı, servis tarafından tarafınıza hizmet verildi sorununuz giderilmiştir. Teka markalı ürünler ve satış sonrası hizmetlerimizle ilgili, sorunlarınızı, çözüm önerilerinizi, düşüncelerinizi, hafta içi mesai saatleri içerisinde veya Cumartesi günleri saat 13.00'e kadar 444 8352 (TEKA) numaralı Çağrı Merkezimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, www.teka.com.tr sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, uzun yıllar, sağlıkla kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla.

 • Teka Temsilcisi16 Kasım

  Sn.Erdal A. Buzdolabına aiıt yedek parçanız bu gün için yetkili servise gönderilmektedir ,servise ulaştığında tarafınıza hizmet verilecektir. Teka markalı ürünler ve satış sonrası hizmetlerimizle ilgili, sorunlarınızı, çözüm önerilerinizi, düşüncelerinizi, hafta içi mesai saatleri içerisinde veya Cumartesi günleri saat 13.00'e kadar 444 8352 (TEKA) numaralı Çağrı Merkezimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, www.teka.com.tr sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, uzun yıllar, sağlıkla kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla.

 • Erdal06 Kasım

  Merhaba 1 aydır Çağrı merkeziniz ile görüşüyorum ve sonuç alamıyorum. Ya arayacağız diyorlar ve aramıyorlar veya yurt dışından parça bekliyoruz diyorlar. Teka com tr adresinize de başvuruyu bugün yaptım. Garantili ürünümün Yedek parçasının 1,5 ayda tedarik edilememesi çok ilginç. Tamir edilmeyecekse buzdolabımın hemen değiştirilmesini talep ediyorum

 • Teka Temsilcisi06 Kasım

  Sn.Erdal A. Şikayetiniz bizim için son derece önemlidir. Çözüm üretebilmek amacıyla, ilgili arkadaşlarımız mümkün olan en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Teka markalı ürünler ve satış sonrası hizmetlerimizle ilgili, sorunlarınızı, çözüm önerilerinizi, düşüncelerinizi, hafta içi mesai saatleri içerisinde veya Cumartesi günleri saat 13.00'e kadar 444 8352 (TEKA) numaralı Çağrı Merkezimizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, www.teka.com.tr sayfamızdaki, iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, uzun yıllar, sağlıkla kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler