29 Mart 2013 #1711193

Teka Keten Dokulu Evyenin Lekeleri Çıkmıyor!

Daha iyi olduğunu sandığım için düz evye fiyatının üstüne bir sürü fark verip TEKA'dan aldığım keten dokulu evye daha 2. kullanışta leke doldu ve ne fırça ne süngerle çıkmıyor. Firma ürünün arkasında değil bir sprey verip düzeleceğinden bahsediyor.


Ne iadeye nede değiştirmeye yanaşmıyor. Evyenin takılması, sökülmesi, zaten maliyet üstüne birde lekeleri çıkmayan evyeye bir sürü para vermiş olduk. Firmalar çabuk isim yapabildikleri gibi çabuk ta silinirler önemli olan nihai tüketici memnuniyetidir. İkinci kalite ürüne 1. kalite parası alıp kar sayanların ticari ömrü ne kadar olur hep beraber göreceğiz.

Hasan 719 Okunma

Cevaplar

  • Teka Temsilcisi01 Ağustos 2014

    EVYE KULLANIM TALİMATI Aşağıda belirttiğimiz konulara dikkat ettiğiniz sürece evyenizi yıllar boyu zevkle kullanacaksınız. -Teka evyenizi ön görülen temizlik malzemeleriyle sürekli temizleyin ve temiz suyla durulayıp yumuşak bir bezle kurulayın. -Temizlikte naylon veya kıl fırça tercih ediniz, metal veya tel fırça kullanmaktan kaçınınız. -İz bırakacak yemek artıklarının (meyve suyu, nemli tuz, sirke, hardal, mayonez, turşu v.b.) gibi paslanmaz çelik evyenin üzerinde uzun süre durmamasına özen gösteriniz ve hemen durulayıp kurulayınız. -Streilizörler ve içinde klorid muhteva eden benzeri maddelerin paslanmaz çelikle teması siyah gölgelere ve uzun süreli lekelere neden olabilir. Hemen durulayıp kurulayınız. -Karbonlu çelikten mamul açacak, makas, yumurta teli gibi mutfak araçlarını uzun süre evyenizin üzerinde bırakmayınız paslanmaya ve kalıcı izlere sebep olabilir. -Kuyu suyu ve kireçli sular kullanıldığında iyi durulanmadığı takdirde evye üzerinde beyaz tortu tabakası oluşmasına ve matlaşmasına neden olur. -Emaye evyenizi sert ve çizici temizlik malzemeleri ile temizlemeyiniz. Darbelere karşı koruyunuz. -Renk bırakan gıda maddeleri uzun süre bu birikimin üzerinde kalırsa leke yapabilir. Bu gibi kalıntıları ve lekeleri ılık suya karıştırılmış sirke ile kolayca temizleyebilirsiniz. -Çelik evyelerde asit özellikle kezzap,tuzruhu gibi aşındırıcılar kullanmayınız. -Evyenizin temizliği için Teka çelik temizleyicilerini kullanın. Bayi ve servislerimizde bulabilirsiniz. Evyenizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön