09 Eylül 2013 #2000333

Ocağın Camı Patladı Teka Sahiplenmiyor!

Teka set üstü ocağımız üzerinde yemek varken kendi kendine bir gürültüyle patladı. Durumu servise bildirdik. Servis bize 420 liraya cam satmaya kalktı, ocağın fiyatı 500 TL ? Suç bizimmiş ondan! Küçük bir araştırma yapınca öğrendim ki , Teka'nın cam ocakları hep sorunlu, patlayan patlayana.


İşin içinden çıkamayınca garanti kapsamında değil diyorlar. Ama garanti kağıdında açık açık tüm parçalar garanti kapsamındadır diyor. Ben bu sorunu buraya yazarken Teka'dan bir cevap beklediğim için yazmıyorum. Bir yıldır yazılan şikayetlere zaten cevap vermiyorlar.

Eyüp 735 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp12 Haziran 2014

    Bir sene sonra cevap yazmanızdaki amaç nedir? Bu tür davranışlarla müşteri gözündeki değeriniz değişmeyecek. Ürünü yapıyorsan arkasında duracaksın, duramıyorsan firma olarak küçük kalırsın. Değişmez kaidedir. Hatanız nerede? Kırılmayan cam kullanacaksın, ürünün kullanıcıya sıkıntı yaşatmayacak; kırılmayan cam yok ise camlı ürün yapmayacaksın. Yani bu işin faturasını müşteriye kesemezsiniz. Haksızsınız, yanlışsınız.

  • Teka Temsilcisi12 Haziran 2014

    Ocak üzerinde bulunan cam tablanın kendiliğinden kırılması mümkün değildir. Yasal olarak kırılan/hasar gören parçalarla ilgili garanti kapsamında işlem yapılmadığından dolayı, ocak cam tablasını ücretli değiştirebiliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön